Blog

Newsy i artykuły

epicbrand jak zarabiać na blogu

Blog pomysłem na biznes? Sprawdź jak zarabiać na blogu i wpisach!

Blogowanie to dla wielu osób hobby i sposób na podzielenie się swoim patrzeniem na świat z innymi odbiorcami. Obecnie może być jednak doskonałym sposobem na biznes i stworzenie sobie z tego zajęcia pełnoprawnej pracy. Jak zatem uzyskiwać pełne dochody z prowadzeniem bloga, a nawet się z niego utrzymywać? Jest to pytanie zwłaszcza popularne w obecnym świecie pracy zdalnej, nowych technologii i wyrażenia siebie. Wszystkie najważniejsze kwestie przedstawiamy poniżej.

zlecanie agencjom blog

10/10: Darmowe sposoby reklamy zlecane agencjom

Darmowe sposoby reklamy w internecie to bardzo szeroka grupa działań które możemy wykonywać chcąc promować naszą markę. Często jednak zastanawiamy się, czy wykonywać je rzeczywiście samodzielnie czy może lepiej je zlecić profesjonalnym agencjom marketingowym, które w zamian za opłatą zajmą się wszystkimi działaniami. W tym tekście poruszamy tę kwestię i pomagamy odpowiedzieć na pytanie czy i kiedy warto zlecać odpłatnie agencjom darmowe sposoby reklamy internetowej, które będą promowały naszą markę.

artykuły sponsorowane blog

9/10: Artykuły sponsorowane sposobem na skuteczną reklamę

Artykuły sponsorowane to bardzo ciekawa forma reklamy w internecie. Korzystamy z niej coraz częściej poznając zalety i promujemy w ten sposób wiele różnorodnych projektów. W tym tekście przedstawiamy artykułu sponsorowane jako skuteczny sposób reklamy internetowej i prezentujemy wszystkie najważniejsze kwestie związane z takim sposobem promocji.

pozycjonowanie stron internetowych 2 epicbrand

8/10: Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych metod promocji marki w sieci. Wyszukiwarka Google bez wątpienia jest centrum internetu, a jeśli chcemy prowadzić marketing w sieci, powinniśmy się tam znajdować. Czym zatem jest pozycjonowanie witryny? Z jakimi kosztami się wiąże, a także jakie ma zalety i dlaczego warto je wykorzystywać? Szczegóły poniżej.

płatne systemy reklamowe

7/10: Płatne systemy reklamowe Google Ads i Facebook Ads

Jednym z najpopularniejszych płatnych sposobów reklamy internetowej są systemy reklamowe Google Ads i Facebook Ads. Przy ich pomocy możemy dotrzeć do wszystkich kluczowych miejsc w sieci, a także wyświetlać w nich reklamy użytkownikom odwiedzającym te wirtualne lokacje. W tym tekście przybliżamy temat płatnych systemów reklamowych, a także przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje, jakie musimy wiedzieć aby z nich korzystać.

epicbrand influencer marketing

6/10: Influencer marketing czyli płatne rekomendacje

Influencer marketing to jedna z najmodniejszych i najszybciej rozwijających się strategii promocji marki w sieci. Do niedawna była nawet uważana za awangardową czy eksperymentalną, ale liczne testy praktyczne skłoniły nawet duże globalne marki do regularnego używania influencerów przy promocjach internetowych. W tym tekście przybliżamy influencer marketing i podpowiadamy, czym tak właściwie jest ten sposób płatnej reklamy, jakie ma zalety i kiedy warto go używać.

platna reklama agencja

5/10: Jak zlecić i wdrożyć płatną reklamę w internecie?

Decyzja o wdrożeniu płatnej reklamy w internecie to dopiero początek długiej drogi do wyemitowania jej i pozyskania klientów. Bardzo ważnym krokiem jest również odpowiednie wdrożenie – czy to samodzielnie konkretnych strategii czy zamówienie jej w agencjach marketingowych. W tym tekście podpowiadamy jak zamawiać płatną reklamę w internecie.

platna reklama agencja 2

4/10: Dlaczego warto obsługę płatnej reklamy zlecać agencjom?

Decydując się na korzystanie z płatnej reklamy w internecie, dodatkowo zastanawiamy się, czy obsługiwać ją samodzielnie czy może zlecić jej obsługę agencjom marketingowym. Głównie obawiamy się o nierozdysponowanie budżetu i jego utratę lub niewystarczającą wiedzę. Rzeczywiście jest to dość ważne pytanie i w zdecydowanej większości przypadków warto obsługę płatnej kampanii reklamowej zlecić agencji marketingowej. W tym tekście odpowiadamy na pytanie, dlaczego warto tak postąpić i dlaczego jest to takie ważne.

platne reklamy 3 10

3/10: Kiedy warto wykorzystywać płatne sposoby promocji w sieci?

Myśląc o płatnej promocji naszej marki w internecie bardzo często zastanawiamy się, w jakich momentach warto z niej skorzystać i kiedy będzie to rzeczywiście dobre posunięcie. Ogólnie płatna reklama internetowa ma sporo korzyści i warto stawiać na nią w wielu sytuacjach. Istnieje jednak kilka przypadków w których szczególnie warto postawić na płatne systemy reklamy. O jakich sytuacjach mowa? Szczegóły poniżej.

platne sposoby reklamy 3 10

2/10: Dlaczego warto korzystać z płatnych sposobów reklamy?

Mówiąc o płatnych sposobach reklamy internetowej bardzo często zastanawiamy się czy warto wydawać na nie pieniądze. Jest to jednak bardzo dobre i wbrew pozorom opłacalne rozwiązanie, które okaże się z pewnością dużo korzystniejsze od darmowego promowania marki w sieci. Dlaczego zatem warto korzystać z płatnych sposobów reklamy jeśli mamy tylko taką możliwość? Odpowiedzi udzielamy poniżej.