AIPDesign.pl

Realizacja dla klienta

AIPDesign to zespół projektujący nowoczesne wnętrza na terenie Warszawy i Rzeszowa. Priorytetem podczas tworzenia nazwy i logo było zestawienie nowoczesnego minimalizmu z ekskluzywnym charakterem oferty firmy.

Zrealizowaliśmy szereg usług: 

  • naming (wraz z pozyskaniem domeny)
  • wykonanie logo
  • strona internetowa 
  • projekty graficzne 
logo_aip
case_aipdesign_web

Naming - tworzenie nazwy

Gdy rozpoczynaliśmy współpracę marka widniała w internecie jako A&P Artystyczne projektowanie wnętrz. Naszym zadaniem było uproszczenie tej nazwy oraz skrócenie jej w taki sposób aby wyrażała charakter usług premium projektowania wnętrz. Jednocześnie postawiliśmy na to aby była nowoczesna i nawiązywała do poprzedniej nazwy.

Jednocześnie zarejestrowaliśmy domenę aipdesign.pl dla klienta. 

Wykonanie logo

Logo również inspirowane było wcześniej wymienionymi cechami (nowoczesne, ekskluzywne, minimalistyczne). Logotyp oraz nazwa tworzy spójną całość i ma potencjał do reprezentowania silnej marki w sektorze premium projektowania wnętrz. 

Projekty graficzne

Wykonaliśmy również projekty graficzne wizytówek oraz ulotek. W dalszym ciągu nacisk położyliśmy na minimalizm oraz ekskluzywny charakter oferty.

Skorzystaliśmy z matowego papieru uszlachetnionego lakierem który dekoruje wybrane elementy wydruków m.in. logo. 

Strona internetowa

Strona internetowa ma charakter landing page zachęcającego do nawiązania kontaktu. Informuje o usługach realizowanych przez firmę AIPDesign jednocześnie przedstawiając korzyści płynące ze skorzystania z oferty. Wyraźnie komunikuje luźne podejście do nawiązania pierwszego, niezobowiązującego kontaktu i zachęca do tego działania klienta.

Stronę rozbudowaliśmy o kilka podstron, np. podstrona Kontakt, która prócz standardowych metod kontaktu zawiera formularz kontaktowy. Kolejną podstroną jest Portfolio z realizacjami firmy. Trzecia z podstron poświęcona jest opisowi dodatkowej, komplementarnej usługi: Meble na wymiar

Standardowo strona jest szybka, nie zawiera zbędnych funkcjonalności. W pełni poprawnie wyświetla się na mobile oraz ma czystą strukturę.  

case_aipdesign

Więcej realizacji