FORESTWOOD

Realizacja dla klienta

Firma FORESTWOOD produkuje stoły premium w stylu industrialnym. Jest to autorska stolarnia wykorzystująca najwyższej jakości materiały.

Nasza współpraca z FORESTWOOD to doskonały przykład realizacji dla klienta który dopiero wprowadza markę do internetu, a właściwie to jeszcze nie posiada marki. Markę FORESTWOOD stworzyliśmy od zera.

Zrealizowaliśmy szereg usług: 

  • naming (wraz z pozyskaniem domeny)
  • branding
  • strona internetowa 
  • projekty graficzne 
  • social media 
fw_logo
case_forestwood

Naming - tworzenie nazwy

Podczas pracy nad nazwą zdecydowaliśmy się na wykorzystanie połączenia słów kojarzących się z bliskością natury i lasem z którego pozyskiwane jest najwyższej jakości drewno do produkcji stołów. Nazwa jest nowoczesna, dobrze brzmi i obrazuje pożądane cechy produktów. Pozyskaliśmy również domenę rejestrując ją dla klienta.

Branding

W opracowanym przez nas brandingu powtarza się motyw lasu, geometria trójkątów oraz kolor: ciemny grafit. Wykorzystujemy te elementy na podstronach i w social mediach, a także w innych projektach graficznych. Dzięki temu uzyskaliśmy spójną, zapadającą w pamięć identyfikację wizualną.

Strona internetowa jako katalog

Wraz z klientem uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie forma katalogu produktów bez możliwości bezpośredniego zamawiania. Zrezygnowaliśmy z formy sklepu internetowego. Postawiliśmy na dokładne przedstawienie produktów w formie katalogu. Zamawianie odbywa się telefonicznie oraz mailowo.

case_forestwood_2
case_forestwood_3
case_forestwood_sm

Więcej realizacji