Reklama GoogleAds dla skupu samochodów / komisu

Realizujemy kampanie GoogleAds na lokalne pozyskiwanie klientów (na poszczególne województwa) dla branży skupu samochodów. 

epicrand image kampanie reklamowe
Specjalizujemy się w usługach

Kampanie reklamowe​

Kampania reklamowa dla skupu samochodów lub komisu samochodowego ma za zadanie pozyskać klientów którzy chcą szybko pozbyć się używanego pojazdu. Bardzo ważne jest, aby docierać do klientów z wybranego obszaru. 

Dlaczego my? 

Specjalizujemy się w usługach, nie prowadzimy kampanii reklamowych dla sklepów internetowych. Mamy kilka branż które znamy „na wylot” i to w nich świadczymy usługi reklamowe. Takie podejście daje nam możliwość wyspecjalizowania się w kilku branżach w których jesteśmy bardzo mocni i skuteczni, w nowe branże wchodzimy ostrożnie. 

Każda z branż ma swoje cechy których nie sposób jest odkryć nie zagłębiając się dokładnie w charakterystykę pozyskiwania klientów oraz w specyfice klienta w danej branży. 

W wielu branżach odkryliśmy problemy których inni marketerzy nie dostrzegają, a to przez nie kampanie stają się dla klienta drogie i mniej skuteczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować w 100% przetestowaną i profesjonalną usługę czyniąc naszych klientów jako topowe firmy w branży. 

Zadbamy o Twoją stronę internetową

Podstawą kampanii reklamowej na pozyskiwanie klienta dla branży motoryzacyjnej (np. skup samochodów, komis samochodowy) to strona internetowa. Przed podjęciem współpracy sprawdzimy Twoją stronę internetową i udoskonalimy ją lub stworzymy nową.

Kanały reklamowe

Jeśli przez pierwszy miesiąc będziesz zadowolony z ilości klientów możemy rozszerzyć kampanię reklamową o dodatkowe kanały reklamowe np. facebook.

Chcesz porozmawiać o współpracy?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń

rentowność kampanii

Efekty internetowej kampanii reklamowej

Efektywność kampanii reklamowych jest policzalna i określona w czasie.  Jeśli kampania reklamowa jest skuteczna, nasza współpraca z klientem jest uzasadniona biznesowo. Zawsze dążymy do osiągnięcia tego stanu. Stawiamy na długotrwałe, owocne współprace przynoszące korzyści obu stronom. 

Rozliczamy się prowizyjnie – zarabiamy więcej jeśli klient zwiększa budżet a jest to możliwe tylko wtedy, gdy reklamy przynoszą mu realne zyski! 

Podczas realizacji kampanii reklamowych nie jesteśmy bierni czekając na wyprzedzenie przez konkurencję. Jesteśmy z klientem w stałym kontakcie, regularnie proponujemy rozszerzenie kampanii o nowe kanały reklamowe, kreacje reklamowe i testowanie nowych możliwości. 

Dzięki narzędziom do analityki internetowej widzimy ruch jaki przynoszą nasze kampanie, możemy też policzyć współczynniki jednoznacznie określające skuteczność kampanii. 

epicbrand adsprotect

System zapobiegający wyklikiwaniu reklam

epicbrand adsprotect

Systemy reklamowe rozliczają kampanie na podstawie ilości kliknięć.  Zdarza się, że nieuczciwa konkurencja wiedząc o tym wyklikuje reklamy poprzez algorytmy, VPNy lub ręcznie. Spotkaliśmy się z przypadkami gdzie konkurencja wyjątkowo złośliwie wyklikiwała reklamy, firmy rezygnowały z kampanii reklamowych uznając je za nieskuteczne.

Dla nas to nic strasznego! Możesz być spokojny o swój budżet reklamowy dzięki naszemu systemowi. EpicBrand AdsProtect to system śledzący ruch z kampanii reklamowych. Natychmiastowo wyłapuje fałszywy ruch i podejrzaną ilość wejść z jednego urządzenia, zapobiega kolejnym nieuczciwym kliknięciom. 

Ile kosztuje kampania reklamowa?

Cennik - kampanie reklamowe

Budżet reklamowy

do 2000zł / mies.

400PLN + 20% budżetu reklamowego

Podane ceny są cenami netto niezawierającymi podatku VAT 23%.​

Budżet reklamowy

2000-5000zł / mies.

400zł + 15% budżetu reklamowego

Podane ceny są cenami netto niezawierającymi podatku VAT 23%.​

Budżet reklamowy

5000-10000zł / mies.

400zł + 10% budżetu reklamowego

Podane ceny są cenami netto niezawierającymi podatku VAT 23%.​

Indywidualna wycena

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę realizacji!  

Chcesz porozmawiać o współpracy?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń